Live-Stream Yoga
Volg live yogales online vanuit je eigen huis
“Ik vind het net zo goed als een “live” les en vind dat zelfs nog fijner omdat je geen reistijd hebt.”
– Judith
Onze Live-stream Yogalessen
Wekelijkse Lessen
Speciaal voor als je niet in Utrecht woont, hoogzwanger bent, of juist net bent bevallen, bieden we een wekelijkse Zwangerschapsyoga en Postntale yoga aan. Je volgt de les via Zoom.
Privé Lessen
Heb je specifieke wensen of (bekken)klachten, dan kan een online privéles zwangerschapsyoga of postnatale yoga met een van onze docentes, erg fijn zijn. Dit kan via Zoom en op een moment dat het jou uitkomt.

“Ik vind de live-stream lessen van Nadine echt een uitkomst. Je kunt last minute beslissen of t lukt en Nadine is een zeer kundige docent die iedereen goed in de gaten houdt qua houdingen. En ik heb ook de live-stream zwangerschapsyoga bij Nadine gevolgd, ook dat was superfijn. De les varieert elke week en is uitdagend genoeg voor zowel pas kortgeleden bevallen of al langer geleden.” – Judith
Tarieven Losse Lessen
Proefles
Wees welkom om eerst een proefles (tegen een gereduceerd tarief) te volgen voordat je besluit om verder te gaan. Je kan met de proeflescredit, iedere les in ons Yogaschema reserveren; in-studio of live-stream via Zoom.
€12,50
Losse les
Waardeer je de flexibiliteit van het volgen van losse lessen? Wees welkom om per keer een lescredit aan te kopen en de les van je keuze te boeken via ons Yogaschema.
€18,50
Privé les
Hebb je specifieke wensen of (bekken)klachten, dan kan een privéles zwangerschapsyoga met een van onze docentes, erg fijn zijn. Dit kan bij je thuis en op een moment dat het jou uitkomt. In Utrecht-stad zijn reiskosten inbegrepen.
€70,00
Tarieven Lessenkaarten
5 x Lessenkaart
De kaart is te gebruiken voor alle wekelijkse yogalessen in het yogaschema. De kaart is 10 weken geldig. Wanneer je na je bevalling lescredits overhoudt, kan je ze inzetten voor Postnatale yogalessen.
€82,50
10 x Lessenkaart
Dit is onze meest verkochte optie. De kaart is te gebruiken voor alle wekelijkse zwangerschapsyogalessen en is 25 weken geldig. Wanneer je na je bevalling lescredits overhoudt, kan je ze inzetten voor Postnatale yogalessen.
€150,00
25 x Lessenkaart
Het beste tarief mogelijk! Betaal slechts €13,00 per yogales naar keuze. Te gebruiken voor onze wekelijkse Zwangerschaps en Postnatale yogalessen. De kaart is 9 maanden geldig, en is je gehele zwangerschap én de maanden na je bevalling te gebruiken.